İSTANBUL - - Güzel oyuncu Beren Saat, sevgilisi Bülent İnal'dan ayrıldıktan sonra soluğu İstanbul gecelerinde aldı. Önceki gece Asmalı Mescit'te arkadaş grubuyla eğlenmeye çıkan güzel oyuncu, yanında meçbul bir beyle sarmaş dolaş eğlendi. Çıkışta gazetecilerin olduğunu öğrenen Beren Saat, apar topar mekanı terk ederken yanındaki erkek arkadaşı ise görüntü vermemek için arka kapıdan kaçtı. Takvim gazetesinin haberine göre; Beren Saat, daha sonra meçhul beyle tekrar buluşmak istedi. Fakat orada da gazetecileri görünce bir binaya girerek 1 saat içeride bekledi. Daha sonra ise dışarı çıkarak, "Bülent Bey'le ilişkim bitti. Yanımdaki sadece arkadaşım" dedi.

NELSON'UN YENİ Y&Uuml;Z&Uuml; SEVİL UYAR</B>
G&ouml;güs krizi, ipleri kopardı! Yıllardır Nelson'un marka yüzü olan Ebru Şallı, kendisinden izin almadan üstsüz fotoğrafını kullanan firmayla çalışmama kararı aldı. Akşam gazetesinin haberine g&ouml;re;
Şallı'yı kaybeden Nelson artık genç manken Sevil Uyar'a emanet.


الخبر بقول انو الممثلة بيرين سات شوهدت الليلة الماضية برفقة صديق جديد
ولكن كاميرا الصحافة التقطتتها بحيث كان الصحفي موجود بالمبنى اللي متواجدة فيه بيرين
والشاب اللي كان مع بيرين اسمه نلسون وهو كان يعمل كموديل في شركة Ebru Şallı,
بس الشركة استغنت عنه لانوا اكتشفت انو اتصور من غير ما ياخد اذن الشركة تصور صور عارية فعشان هيك الشركة بطلت تتعامل معو المهم انو الشاب اللي كان برفقة بيرين لما شاف الصحافة فوراُ غادر المبنى من الباب الخلفي وبيرين ارادت ان تلتقي فيه بوقت لاحق لكن بسبب وجود الصحافة بالمكان لم تستطع وارادت ان تكون غير معروفة وقالت للصحفي انا انفصلت عن بولنت بيه وهادا مجرد صديق وبس .